Plastik sektöründe hizmet vermiş olduğumuz, PE film üreticisi siz müşterilerimize, hizmet ailemize yeni  katılan bir ferdi; Alman, K DESIGN firmasını gururla bildirmek isteriz.

Sektörde geçen 17 yılın ardından edindiğimiz tecrübe ile, bir film üreticisi için en önemli hedefler olduğuna inandığımız, ekstruderinizin en yüksek verimde çalışması ve çok daha düzgün kalınlık dağılımına ulaşabilmenizi sağlayacak olan ürünleri K Design ile birlikte sizlere sunacağız.

Dünya'nın en iyi blown film hattı üreticilerinin tercih ettiği, yüksek performanslı KARAT® hava halkaları, patentli VARIOcool entegre film kalınlık kontrol sistemleri ve  CENTRO® balon kalibrasyon  kafesleri sayesinde, üretim kalitenizde sürekli ve kontrol edilebilir bir optimizasyon artık çok kolay olacak.

Patentli  teknolojik çözümleri ile şirketinizi daima rakiplerinden bir adım önde konumlandıracak , yenilikçi bir firma ile başlangıç tanışmasının zamanı ve adresi TÜYAP PLASTEURASIA fuarı,  2. HOL 217 no’lu standımız olacaktır.

Fuar süresince standımızda 60-180mm ölçü aralıklı, çift üflemeli hava halkası sergilenecek ve firma Satış Müdürü Mr. Andreas Limbach sizlere ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi verebilmek  için hazır bulunacaktır.

GRUPAK ve K DESIGN iş ortaklığımızın tüm müşterilerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.